Deltagere Grunnkurs Gongspilling

Denne siden inneholder et liste på de som deltok under kurset den 22-23 april 2017 , et utvalg av bilder og video som ble tatt under grunnkurs i gongspilling og er derfor passord beskyttet. 

Video av gongbad fra kursdeltagere

Deltagerliste

Denne listen er konfidensiell og kun til bruk internt for denne gruppen. Din epost adresse er beskyttet hos oss, vi liker SPAM like lite som deg.

Name First name Last name Phone number Email address – Home
Rita Kjelme Rita Kjelme 99464314 ritakr@live.no
Ivar Johansen Ivar Johansen 90037924 ivarajohansen@msn.com
Irina Uillyams Irina Uillyams 48046679 ashtangayogahonefoss@gmail.com
Marianne Kristensen Marianne Kristensen 90969692 marianne.laser@gmail.com
Siv Nancy Ingvaldsen Siv Nancy Ingvaldsen 90078126 sivnancy@hjertetsvisdom.no
Ingrid Korsvoll Ingrid Korsvoll 99285763 ingrid.korsvoll@bedriftshelsa.no, ingrid.korsvoll@gmail.com
Rebecca Lind Rebecca Lind rebecca.lind@vikenfiber.no
Cecilie Jørstad Cecilie Jørstad 91123677 cecilie@ceciliej.com
Anne Kristin Reinsve Anne Kristin Reinsve 91763281 annekristin@reinsve.no
Aud Anita Hansen Aud Anita Hansen 40847599 anitashelhetsterapi@gmail.com
Wenche Grøndahl Wenche Grøndahl 92887606 naturbarnet2@hotmail.com

Grunnkurs i gongspilling holdes etter en modell fra Metab Benton. GONG ON THE WAY organiserer grunnkurs med Gongmestere og Yogalærere Anne Siri Langelandsvik og Tor Arne Håve. Grunnkurset holdes hovedsaklig med begge lærere tilstede under kurset. Der dette ikke skjer blir deltagere informert og prisen er også da redusert i forhold til at det kun er en lærer.

Gongkatalog

Klikk her for å gå til vår gongkatalog. Som kursdeltager får du minimum 5% på alle gonger og vi forsøker å få til frakt og spedisjonsfri levering inn til Norge.

Kontakt oss

Send oss gjerne spørsmål eller forespørsel om tilbud på våre produkter eller tjenester, vi svarer deg så snart vi kan og helst i løpet av 2 dager.